O mnie

 

 

 

 

Nazywam się Michał Grzelak i jestem trenerem osobistym z Łodzi. Receptą na sukces moich podopiecznych jest połączenie indywidualnie dobranego treningu i odpowiednio zbilansowanej diety. Ćwicząc ze mną nie ma mowy o rutynie, dzięki korzystaniu z takich form treningu jak trening funkcjonalny, TRX, kettlebells, crossfit, trening siłowy, streatching, oczywiście trening redukujący wagę oraz treningi poprawiające wydolność i ogólnie zdrowie. Wszystko dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb i umiejętności.

Jestem absolwentem Pedagogiki Kultury Fizycznej i Zdrowotnej na Uniwersytecie Łódzkim. Treningi prowadzę w klubie Kuźnia Centrum Atletyki w Łodzi. W tym zawodzie posiadam niezbędne doświadczenie trenerskie, które zostało docenione w sieci klubów Pure Jatomi, gdzie wybrano mnie  Trenerem Personalnym roku 2012.

Stawiam na nieustanny rozwój biorąc udział w licznych konwencjach i szkoleniach. Poszerzam swój zasób wiedzy o nowych formach treningu, suplementacji, a przede wszystkim odżywianiu ze szczególnym naciskiem na tzw. zdrową żywność,  co udoskonala mój warsztat trenerski i pomaga mi być jak najlepiej przygotowany do współpracy z Tobą.

Dodatkowo motywuję ludzi ceniących sobie zdrowy tryb życia, prowadząc wideo treningi przy współpracy z portalem internetowym Centrum Sportowca.pl.

 

Pomogę Ci uniknąć błędów oraz zmotywuje Cię do ciężkiej pracy dzięki czemu szybciej zrealizujesz swój CEL.

 

Zapraszam do współpracy!

 

 

 

 

 

 

Partnerzy: